Mes žinome, kiek rūpesčio jūs, tėvai, pasirengę atiduoti savo mažyliams. Kurdami prekės ženklą išskirtinai vaikams, mes sudėjome per dešimtmetį sukauptą patirtį ir kruopščius, mokslu pagrįstus ieškojimus. Kvalifikuota chemikų komanda atliko gausybę bandymų, kad atrastume pačius efektyviausius sprendimus vaikų odelės priežiūrai.

Kurdami kosmetiką vaikams, jautėme neapsakomai didelę atsakomybę, jog tarp tėvų rankų ir kūdikio odelės būtų tik tai, kas tą ryšį praturtina. Jokių barjerų, jokių kompromisų.

Beribė – tai natūrali kūdikių ir vaikų kosmetika, sukurta drauge su vaikų gydytoja.

Beribė – tai mūsų šeimos sukurtas prekės ženklas jūsų mažiesiems

Tapę tėvais, patys patyrėme nerimą, kai pamatai raustančią kūdikio odelę. Esame tėvai, tokie patys kaip jūs. Tokie, kuriems rūpi ir kurie nori geriausio savo mažylei. Todėl sukūrėme tokį prekės ženklą, kurio, gimus dukrai, taip reikėjo mums patiems. Tokį, kuriuo būtų galima besąlygiškai pasitikėti. Beribė – tai tėvų rūpestis vaikais, suteikiant jiems visa, kas tyriausia ir geriausia. Ir kai vakare po maudynių savo glėbyje sūpuosite mažylį – galite būti ramūs – jo odele mes pasirūpinome. Kruopščiai atrinkti ingredientai ir švarios mokslininkų sukurtos formulės apsaugo natūralų odos balansą ir užtikrina nepriekaištingą net jautriausios odos priežiūrą.

Beribė produktus visų pirma kūrėme savo dukrai – atsakingai rinkdamiesi kiekvieną ingredientą, keldami aukščiausius standartus produktų kokybei ir saugumui.

Rūta, Aidas ir Sofija.

Sukurta bendradarbiaujant su vaikų gydytoja

Kad būtume dar labiau užtikrinti – Beribė produktai sukurti drauge su vaikų gydytoja Erika Žėkaite-Vaišniene. Tai atsakinga, sau ir kitiems reikli vaikų ligų gydytoja neonatologė, dviejų padūkusių berniukų mama, plačiai auditorijai tėvelių geriau žinoma Mamytologijos vardu. Kasdien besirūpindama pačiais mažiausiais ir trapiausiais šios žemės gyventojais, gydytoja Erika žino, kaip svarbu, kad produktai, liečiantys jautrią kūdikio odelę, nekeltų jokių abejonių. Beribė – patikrinta dermatologų ir tinkama net jautriausiai odai.

 

Tik tai, kas būtina

Vadovaujamės filosofija, jog kūdikių bei vaikų odelei reikia kuo mažiau, todėl Beribė produktuose nėra nieko, kas nebūtina. Esame lietuviškos kosmetikos profesionalai, kurių produktais patikėjo tūkstančiai pirkėjų. Kuriant naują prekės ženklą išskirtinai vaikams pasitelkėme visas laboratorijoje sukauptas žinias bei mokslu pagrįstus laimėjimus. Kiekvienas ingredientas – tai kruopščių ieškojimų, siekiant maksimalaus efektyvumo, rezultatas. O savo pažadą švarioms ir minimalistinėms sudėtims įgyvendinome paaiškindami kiekvieno produkto ingrediento funkciją. Esame skaidrūs ir atviri – nieko paslėpto. Nieko, kas keltų abejones!

Skiriame ypatingą dėmesį ne tik tam, kuo praturtiname produktus, bet ir tam, ko atsisakėme vardan švaresnės sudėties. Jokių agresyvių ploviklių, silikonų, mineralinių aliejų, dirginančių konservantų ar sintetinių kvapų. Kruopšti sudėtinių dalių atranka – tai kvalifikuotos mūsų komandos pažadas jums. Mūsų kosmetika testavimams nežaloja negalinčių apsiginti gyvūnų, esame draugiški gamtai.

Jokios po gražia išore paslėptos apgaulės, jokių slaptų ar kenksmingų sudedamųjų dalių. Kokia mūsų produktų sudėtis, tokie ir mes – atviri ir skaidrūs. Į kiekvieną produktą įdedame visą savo meilę ir rūpestį, o gamindami nedideliais kiekiais laboratorijoje Lietuvoje mes užtikriname asmeninį dėmesį kiekvienam buteliukui bei išlaikome priemonių šviežumą be konservantų.

Mes tikime:

  • Mažiau produktų – daugiau erdvės natūraliems odos procesams.
  • Mažiau sintetinių kvapiklių – daugiau natūralaus kūdikio kvapo.
  • Mažiau sudėtinių dalių – daugiau išieškotos kokybės, saugumo ir švaros.
  • Mažiau pasimetimo ir pasirinkimo – daugiau ramybės tėvams.

Beribė – tai besąlygiškas mūsų rūpestis jūsų mažylių odele.